خرید رنگ پودری از تولید کننده

تولیدی رنگ پودری

تولید کننده رنگ پودری

اگر در بازار به دنبال رنگ پودری الکترواستاتیک هستید و مثل خیلی ها ترجیح می دهید تا از تولیدکننده رنگ پودری خرید داشته باشید این مطلب را از دست ندهید.

پارس رنگ خود تولید کننده رنگ پودری الکترواستاتیک است و می تواند از بابت قیمت رنگ پودری و کیفیت رنگ پودری خیال شما را راحت کند.

نکته دیگری که در مورد رنگ پودری پارس رنگ وجود دارد این است که به سراسر ایران ارسال دارد پس اگر در تهران حضور ندارید و به دنبال خرید رنگ پودری از تولید کننده رنگ پودری هستید باز هم پارس رنگ بهترین انتخاب برای شماست.

برای خرید رنگ پودری الکترواستاتیک و اطلاع از قیمت رنگ پودری الکترواستاتیک کافی است با شماره زیر تماس بگیرید، سفارش خود را ثبت کنید. در کمترین زمان ممکن سفارش در اسرع وقت برای شما ارسال خواهد شد.

09127783625 محرابی

رنگ پودری الکترواستاتیک

پوشش‌های پودری مرکب از پیگمنت‌، رزین، فیلر و مواد افزودنی هستند که ابتدا این مواد را در اکسترودر به‌صورت مذاب درمی‌آورند تا با هم مخلوط شوند که اصطلاحاً به این فرآیند «اکسترود شدن» می‌گویند. سپس ماده مذاب سرد شده را طی فرآیندی دومرحله‌ای آسیاب می‌کنند تا به ذراتی بین بیست تا هشتاد میکرون تبدیل شود و سپس پودر به‌دست آمده را از الک عبور می‌دهند و بسته‌بندی می‌نمایند. خرید رنگ پودری نیازمند اطلاعات مناسب و یا مشاوره با افراد خبر و باتجربه در این زمینه است. امروزه با رشد و توسعه این صنعت شرکت‌های بسیاری رنگ پودری تولید می‌کنند که می‌توانید برای خرید به آن‌ها مراجعه کنید؛ اما قبل از آن بهتر است اطلاعات کافی در مورد آن را داشته باشید تا بتوانید بهترین نوع آن را انتخاب کنید.